czwartek, 20 sierpnia 2015

Podsumowanie wymienianki :)

Po powrocie z urlopu zastałam przesyłkę, w której znajdowały się cudowności otrzymane od Kasi z www.kasia-wroblewska.blogspot.com w ramach wymienianki międzyblogowej (propozycja zabawy: Dominika z http://iglowa.pl) . Oto prezenty, które dostałam: śliczna ramka ozdobiona misternie wykonanymi kwiatuszkami z papieru, zawierająca cytat dotyczący kwiatów, które przecież uwielbiam! :) Do tego jeszcze pudełko wypełnione kwiatkowymi cudeńkami, które wykorzystam do własnych dekoracji! :) Dziękuję bardzo, jestem zachwycona! :)
 A oto moje wytwory, które z kolei pojechały do Marty (http://marta-nefertari.blogspot.com). Przygotowałam dla niej kilka drobiazgów, które pasowały mi do wizerunku uzyskanego z lektury jej bloga: zakładka do książki, wisiorek z truskawką i serduszka-zawieszki z motywami owocowymi. Wiem, że spodobały jej się moje prezenciki, ponieważ dostałam wiadomość. Muszę przyznać, że bardzo podobała mi się ta wymienianka, choć była to pierwsza, w jakiej brałam udział, ale raczej nie ostatnia! :)1 komentarz:

  1. Bardzo-bardzo się cieszę, że rameczka i zapasy kwiatów przypadły Ci do gustu!
    Twój zestaw wymieniankowy wygląda tak ślicznie - przytacza myśl o ciepłej herbatce owocowej, kocu i dobrej książce - w sam raz na te jesienne wieczory!
    Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń